- Dit evenement is voorbij.
Solex & brommertocht – UITVERKOCHT

Beleef dit jaar het Oostermoerfeest in Gasselte op een wel heel bijzondere manier! Na de succesvolle oldtimer-toertocht vorig jaar in Borger, organiseren we nu een unieke Solex- en Brommertoertocht van 85 km. De route is duidelijk uitgepijld en geschikt voor zowel solexen als brommers, je kunt deze route op je eigen tempo rijden.
Historische TT
Deze tocht valt samen met de historische TT Rally op zaterdag 12 juli. Onze tocht hebben we zo gemaakt dat we rond de klok van 11.00 ons als groep rijders op de Brink in Rolde mogen melden en daar is een plek gecreëerd om onze oldtimers te presenteren en waar we ook de 250 klassieke racemotoren van de TT Rally kunnen bewonderen tijdens de keuring. Rond 12.00 uur vervolgen we onze route naar de TT-baan, waar je vanaf het dakterras een fantastisch uitzicht hebt op de 7-uurs CRT-race (Classic Race Team). Op de terugweg naar de finish in Gasselte passeren we de oude TT-route, waar om 13.30 uur de race is gestart, wellicht kunnen we hier nog een glimp van opvangen.
Deze onvergetelijke tocht combineert de charme van klassieke bromfietsen met de opwinding van de TT. Een smakelijk lunchpakket is inbegrepen en onze bezemwagens staan paraat. 🚴♂️🏍️
Praktische informatie
📅 Datum: 12 juli 2025
🕙 Aanmelden: 9:30 uur aanmelden in Gasselte
🕙 Starttijd: 10:00 uur
🕙 Finish: 16:00 uur
🎟️ Kosten: €12,50
✨ Wat kun je verwachten?
- Een prachtige tocht van 85 km langs historische plekken, speciaal in het teken van 100 jaar TT Assen!
- Rustige, eigen-temps rit op je solex of brommer
- Tussenstop op de Brink in Rolde voor presentatie oldtimers en keuring klassieke TT-motoren
- Spectaculair uitzicht vanaf het dakterras van de TT-baan tijdens de 7-uurs CRT-race
- Kort uitstapje langs de oude TT-route met mogelijkheid een glimp van de racestart (13:30 uur) op te vangen
- Heerlijke lunchpakket onderweg
- Bezemwagens en assistentie voor je veiligheid en comfort
- Start en finish op het feestterrein in Gasselte.
🎟️ Tickets zijn nu verkrijgbaar – mis deze unieke ervaring niet!
Trek je leren jack aan, zet je helm op en tour mee!



