Oostermoer Wandeltocht in Drenthe
Een wandeltocht in Drenthe is mooi en natuurlijk vooral in de zomer, daarom organiseren wij ieder jaar de Oostermoer Wandeltocht. Dat doen we nu al een aantal jaren en bovendien met veel succes. De wandelaars komen van heinde en ver en de afstanden zijn voor beginners en gevorderden.
U kunt al wandelend genieten door Drenthe in de omgeving van het organiserende Oostermoer dorp in de afstanden van 5, 10, 15, 20 en 25 km. Inschrijven kan via deze website, maar ook kunt u dit ‘s morgens doen bij aanvang.
Een wandeling in Drenthe: trek je schoenen aan en doe mee
De wandeltocht in Drenthe is een onderdeel van het Oostermoerfeest dat ieder jaar wordt gehouden. Het wordt georganiseerd door onze enthousiaste vrijwilligers en ondersteund door de KNWB.
Schrijf u in via deze website, waardoor u op de dag zelf direct start. Maar ook kunt u zich ook op de dag zelf inschrijven bij de start.
Afstanden Oostermoer Wandeltocht
Er zijn verschillende afstanden. Bepaal zelf welke afstand u wilt wandelen.
Wij starten om 8.30 uur en vervolgens zijn er de volgende eindtijden:
tot 11.00 uur: 20 en 25 kilometer
dan tot 12.00 uur: 15 kilometer
en tenslotte tot 13.00 uur: 5 en 10 kilometer
Start is bij de Oostermoer Feesttent.
Kosten: voor leden € 5,00 / voor niet leden € 6,00
Kinderen t/m 12 jaar betalen slechts € 3,00
Een medaille wordt na de wandeltocht (wanneer gewenst) verstrekt en kost €2,50.
De Oostermoer Wandeltocht is een samenwerking
De wandelingen worden gehouden in samenwerking met de KNWB en de Rabobank die actief is in de Oostermoer regio. Verder zijn er tal van vrijwilligers actief voor de inschrijvingen, begeleiding en organisatie.
Direct inschrijven

Oostermoer Wandeltocht
Time: 11 juli 2020 @ 08:30 – 11 juli 2020 @ 17:00
In samenwerking met Geopark organiseren wij de Oostermoer Wandeltocht